KADRA

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

 

W Naszej Szkole mądre i skuteczne zarządzanie jest sprawą kluczową.

 

Dotyczy nie tylko organizowania warunków dla wszechstronnego rozwoju uczniów, tworzenia profesjonalnego warsztatu pracy dla nauczycieli, troski o bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli, ale w bardzo dużej mierze wpływa

 na atmosferę panującą w szkole oraz kierunek pracy programowej.

Kadra zarządzająca w Naszej Szkole to zespół składający się z trzech osób – kobiet, dla których nauczanie i wychowanie dzieci jest jednoznaczne z zapewnieniem im szczęśliwego, bezpiecznego dojrzewania w twórczej i pozytywnej atmosferze.

Kadra nauczycielska, obsługa szkoły, rodzice i uczniowie stanowią fundamenty i podmioty wszelkich działań kierowniczych mających na celu stworzenie takich warunków, aby Nasza Szkoła była miejscem niezwykłym, spełniającym marzenia jej twórców.

mgr Małgorzata

Jendrysik

 

Dyrektor

Naczelny

 

mgr Teresa

Lauer-Jaworska

 

Dyrektor

ds. dydaktycznych

 

mgr Anna

Kwiatkowska

 

Dyrektor

ds. administracyjnych

i kadrowych

KADRA NASZEJ SZKOŁY

 

Kadra w Naszej Szkole to zgrany zespół współpracujących ze sobą pasjonatów nauczania.

 

W działalności wychowawczej i dydaktycznej Nasi Nauczyciele kierują się nie tylko swoją wiedzą i kwalifikacjami – ale również niezwykłą pomysłowością. Zachęcają swoich Uczniów do myślenia, poznawania, próbowania i działania - prowadzącego do zrozumienia otaczającego Świata. Wszyscy Nauczyciele to multispecjaliści, ludzie posiadający pasje i zainteresowania, otwarci na nowe wyzwania. Wysoko wykwalifikowana i kreatywna kadra daje gwarancję, że proces dydaktyczny w Naszej Szkole będzie służył wszechstronnemu i harmonijnemu rozwojowi każdego Ucznia.

mgr Klaudia Zdobylak

 

NAUCZANIE POCZĄTKOWE

RELIGIA

PRZYGOTOWANIE

DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr Karolina Procyszyn

 

NAUCZANIE POCZĄTKOWE

ZAJĘCIA RUCHOWE TAŃCE

mgr Aneta Kańtoch

 

 

NAUCZANIE POCZĄTKOWE LOGOPEDIA

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

 

mgr Anna

Zajączkowska

 

NAUCZANIE POCZĄTKOWE

ZAJĘCIA RUCHOWE NAUKA PŁYWANIA

mgr Joanna Brzenska

 

NAUCZANIE POCZĄTKOWE

 ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

 

mgr Kamila

Sawka

 

NAUCZANIE POCZĄTKOWE ORTOZABAWY

ETYKA

mgr Magdalena Wierna – Malinowska

 

 

JĘZYK

ANGIELSKI

mgr Magdalena Wiącek

 

 

MATEMATYKA

mgr Aneta

Sztolc

 

NAUCZANIE POCZĄTKOWE

ZAJĘCIA RUCHOWE NAUKA PŁYWANIA ZAJĘCIA PLASTYCZNE

mgr Joanna

Halupczok

 

JĘZYK ANGIELSKI

W KLASACH 1-2

KLUB PODRÓŻNIKA

mgr Agnieszka Kisińska

 

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

ZAJĘCIA PLASTYCZNO-LITERACKIE

GRY I ZABAWY

mgr Katarzyna Cielecka

 

 

JĘZYK POLSKI

 

mgr Agnieszka Chotomska

 

 

MATEMATYKA

 

mgr Barbara

Duch

 

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

ZAJĘCIA PLASTYCZNE KUCHCIKOWO

mgr Teresa Dzierżanowska

 

ŁAMIGŁÓWKI MATEMATYCZNE, ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

 

mgr Katarzyna Haplicznik

 

PLASTYKA

ZAJĘCIA PLASTYCZNE MALARSTWO

 

 

mgr Grzegorz Bortnik

 

 

HISTORIA

 

mgr Lidia

Kinert

 

PRZYRODA REGIONALIZM

 ZAJĘCIA PLASTYCZNE

mgr Aleksandra Gucwa

 

JĘZYK

ANGIELSKI

mgr Agnieszka

Orzeł

 

JĘZYK POLSKI, JĘZYK ANGIELSKI, ORTOZABAWY

 – WYCHOWAW

mgr Magdalena Jaśniak

 

 

JĘZYK

NIEMIECKI

 

Ignacy Waga

 

 

PRZYRODA EKSPERYMENTY

I DOŚWIADCZENIA UCZNIOWSKIE ASTRONOMIA

mgr Leszek

Słowicki

 

 

ZAJĘCIA

TECHNICZNE

mgr Przemysław Ozga

 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

W KLASACH 3-6 ROBOTYKA

Piers

Midwinter

 

 

NATIVE

SPEAKER

mgr Aleksandra Krokoszyńska

 

 

TANIEC

W KLASACH 1-2

mgr Marek

Duraj

 

 

PIŁKA

NOŻNA

mgr Dominik

Franek

 

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

NAUKA PŁYWANIA

mgr Katarzyna Bryłka

 

 

TANIEC

W KLASACH 3-6

mgr Arkadiusz Biegalski

 

 

SZACHY

Komarska

Zofia

 

ADMINISTRACJA

Bachniuk

Andrzej

 

ZŁOTA RĄCZKA