SZKOŁA JĘZYKOWA

NSZ ENGLISH SCHOOL

NASI LEKTORZY

Aleksandra  Gucwa – nauczycielka języka angielskiego z wykształcenia oraz powołania, od 19 lat z niezwykłą pasją prowadzi język angielski w Naszej Szkole. Przygotowuje uczniów do wszelkiego rodzaju egzaminów i konkursów, uczy skutecznie i z ogromnym zaangażowaniem. Osiągnęła w swojej praktyce szkolnej wiele sukcesów.

Jej uczniowie są Laureatami Olimpiad i Konkursów językowych, świetnie zdają egzaminy, a przede wszystkim sprawnie posługują się językiem angielskim w praktyce.

Rafał Włodarczyk – wieloletni wykładowca Nauczycielskich Kolegiów Języków Obcych

w Opolu, nauczyciel języka angielskiego w opolskich liceach, lektor w studium Języków Obcych Uniwersytetu Opolskiego. Doradca metodyczny, pasjonat nauczania i nowoczesnej dydaktyki. Od lat z sukcesami przygotowuje młodzież do matury oraz egzaminów językowych na różnych poziomach