OFERTA DODATKOWA W ROKU SZKOLNYM 2018/19

ZAJĘCIA Z OFERTY DODATKOWEJ

Nasza Szkoła – organizuje dla chętnych uczniów zajęcia popołudniowe, które odbywają się w godzinach 15.30 – 17.00. Jest to oferta dodatkowo płatna, nie ujęta w czesnym.

Zajęcia popołudniowe dla uczniów mają bardziej zindywidualizowany charakter,

są dobierane w zależności od zapotrzebowania. W ofercie znajdują się: zajęcia logopedyczne, indywidualna nauka gry na wybranym instrumencie oraz robotyka.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

•  ROBOTYKA - oferta skierowana do uczniów klas 1- 4. Nauka programowania oraz konstruowania robotów na bazie klocków LEGO We-Do oraz MINDSTORMS.
    Świetna zabawa połączona z nauką.
    TERMIN ZAJĘĆ: PONIEDZIAŁKI - 15.40 - 16.40

• PIANINO / KEYBOARD - Nauka gry na pianinie lub keyboardzie pod bystrym okiem oraz wrażliwym uchem pana Przemka, naszego szkolnego Człowieka – Orkiestry. Lekcje indywidualne, z wykorzystaniem instrumentów szkolnych (pianino / keyboard) lub własnych (keyboard)
    TERMINY ZAJĘĆ - USTALANE INDYWIDUALNIE Z PROWWADZĄCYM (pan Przemysław Ozga)

• GITARA KLASYCZNA, ELEKTRYCZNA, PERKUSJA – Nauka gry na gitarze klasycznej lub elektrycznej (w zależności od wyboru) oraz opanowanie podstawowych umiejętności gry na perkusji.  Lekcje indywidualne, trzeba posiadać własną gitarę, natomiast perkusja jest do dyspozycji w szkole. Możliwa również nauka w 3-4 osobowych grupach – gry akordowej, jako akompaniamentu do piosenek.
    TERMINY ZAJĘĆ - USTALANE INDYWIDUALNIE Z PROWWADZĄCYM (pan Łukasz Kuflowski)

• ZAJĘCIA Z LOGOPEDĄ - Indywidualne ćwiczenia terapeutyczne i profilaktyczne dla dzieci mających trudności  z wymową niektórych głosek, wymagających ukierunkowania
    i wsparcia logopedycznego lub profesjonalnej terapii zaburzeń mowy.
    TERMINY ZAJĘĆ - USTALANE INDYWIDUALNIE Z PROWWADZĄCYM (pani Aneta Kańtoch)

• URODZINKI – organizowane na terenie szkoły imprezy urodzinowe prowadzone przez animatora z tematyką indywidualnie dobieraną na życzenie Jubilata oraz jego Rodziców :). Możliwe również skorzystanie z pełnej oferty – imprezy wraz z cateringiem.
    TERMINY URODZINEK, OPRAWA ORAZ MENU  - USTALANE INDYWIDUALNIE
    W SEKRETARIACIE SZKOŁY

W godzinach popołudniowych odbywają się również w Naszej Szkole:

• zajęcia w SZKÓŁCE TENISOWEJ -  oferta wyłacznie dla uczniów NSP Nasza Szkoła - szczegóły TUTAJ

• zajęcia w szkole językowej NSZ ENGLISH SCHOOL- oferta otwarta dla wszystkich - szczegóły TUTAJ

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA: