Nasze

Spotkanie informacyjne

Z wielką radością zapraszamy Rodziców dzieci z roczników 2014  oraz 2015 na pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące szczegółów oferty Naszego Przedszkola na rok szkolny 2018/19. Podczas spotkania przedstawimy nasze plany inwestycyjne, szczegóły programowe i organizacyjne oraz postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Naszej Szkoły - ul. Chabrów 54, we wtorek, 27 lutego
o godzinie 17.00 w sali nr 5, która znajduje się w budynku - Świat Nauki.

W przypadku braku możliwości przybycia na spotkanie - prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia spotkania w innym terminie.

Dane Kontaktowe: tel: 77 4556866, e-mail: nsz.sekretariat@gmail.com

Od 1 września 2018 r. przy Naszej Szkole będą utworzone oddziały przedszkolne dla dzieci

z roczników – 2012 – 2015.

Nasze Przedszkole to miejsce przyjazne i bezpieczne. Zapewnia harmonijny rozwój dziecka oraz stymulowanie predyspozycji niezbędnych w zapewnieniu dobrego startu szkolnego. Bazując na bogatym doświadczeniu w kształceniu, wychowaniu oraz opiece nad dziećmi wiemy, że stworzenie dzieciom od najmłodszych lat komfortowego ale i wymagającego, twórczego środowiska gwarantuje maksymalne wykorzystanie potencjału tkwiącego w małym Człowieku.

W pracy z dziećmi w Naszym Przedszkolu nastawiamy się na wielokierunkowe kształcenie językowe i zapewnienie bogatych możliwości do rozwoju fizycznego podczas gier i zabaw o charakterze sportowym.

Posiadając własną salę gimnastyczną – możemy wprowadzić wiele elementów ruchu
i aktywności fizycznej – zarówno w formach indywidualnych jak i zespołowych. Nie zapominamy również o ważnej kwestii, jaką stanowi wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych – stąd w programie przedszkola znajdą się zajęcia z prowadzone z użyciem tabletów oraz ekranów multimedialnych.