SZKÓŁKA TENISOWA

SZKÓŁKA TENISOWA - INAUGURACJA!

Od poniedziałku - 5 marca zaczynamy zajęcia SZKÓŁKI TENISOWEJ na naszej nowej, pieknej hali sportowej. Zajęcia grupowe będą odbywały się

w ustalonych terminach, o których zostaną powiadomieni Rodzice zapisanych uczniów poprzez dziennik elektroniczny.

Terminy zajęć indywidualnych będą ustalane bezpośrednio z rodzicami. Serdecznie zapraszamy do sekretariatu szkoły w celu potwierdzenia terminu zajęć oraz wypełnienia Karty zapisu.

Wszystkich zainteresowanych ofertą SZKÓŁKI TENISOWEJ zachęcamy

do zgłaszania się na zajęcia poprzez formularz zgłoszeniowy.

W zakładkach - do pobrania: regulamin, cennik oraz harmonogram zajęć.

Drodzy Rodzice,

W zwiazku z dużym zainteresowaniem zajęciami Szkołki Tenisowej, informujemy, że jest już układany grafik, który zostanie Państwu podany

do wiadomości telefonicznie lub mailowo w najbliższym tygodniu.

Pierwsze spotkania organizacyjne planujemy od 26 lutego, a od dnia 5 marca ruszają zajęcia z trenerem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty grupowych oraz indywidualnych zajęć tenisowych w Naszej Szkółce Tenisowej prowadzonych przez wyspecjalizowanych trenerów. Posiadamy halę sportową z profesjonalnym pełnowymiarowym kortem tenisowym oraz zapleczem sanitarnym. Zajęcia będą prowadzone od lutego 2018 r. Szczegóły oferty już wkrótce na naszej stronie internetowej.

Nasza Szkółka Tenisowa proponuje:

• zajęcia w małych grupach oraz lekcje indywidualne dla dzieci od lat trzech
  • zajęcia w małych grupach oraz lekcje indywidualne na różnych poziomach zaawansowania - dla młodzieży oraz dorosłych
  • zajęcia tenisa prowadzone w języku angielskim
  • organizację klubowych turniejów i rozgrywek
  • obsługę eventów rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży
  • organizacje „Urodzin na sportowo” dla dzieci

Dla uczniów i Rodziców Naszej Szkoły oraz Naszego Przedszkola proponujemy atrakcyjne rabaty.

Wstępne zgłoszenia przyjmowane są droga elektroniczną - za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na adres: nsp.sekreatriat@gmail.com

lub telefonicznie - pod numerem: 77 455 68 66

Prowadzimy zapisy na zajęcia przez cały rok, na zasadzie ogólnej dostępności.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o kwalifikacji na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.