SZKÓŁKA TENISOWA

SZKÓŁKA TENISOWA – ROK SZKOLNY 2018/19

Zajęcia będą prowadzone od  1 października 2018 r.

Nasza Szkółka Tenisowa proponuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania,

w tym :

- zajęcia w małych grupach – 4-6 osób

- lekcje indywidualne dla uczniów z klas I-VIII

Prowadzimy zapisy na zajęcia przez cały rok, na zasadzie ogólnej dostępności.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o kwalifikacji na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

Wstępne zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną ( „on line”) - za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce: ZGŁOSZENIA

Po otrzymaniu formularza, szkoła kontaktuje się z Rodzicem w celu ustalenia szczegółów – w tym terminu zajęć  oraz w przypadku zajęć grupowych -  przydziału do konkretnej grupy zaawansowania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty grupowych oraz indywidualnych zajęć tenisowych w Naszej Szkółce Tenisowej prowadzonych przez wyspecjalizowanych trenerów. Posiadamy halę sportową z profesjonalnym pełnowymiarowym kortem tenisowym oraz zapleczem sanitarnym. Zajęcia będą prowadzone od lutego 2018 r. Szczegóły oferty już wkrótce na naszej stronie internetowej.

Nasza Szkółka Tenisowa proponuje:

• zajęcia w małych grupach oraz lekcje indywidualne dla dzieci od lat trzech
  • zajęcia w małych grupach oraz lekcje indywidualne na różnych poziomach zaawansowania - dla młodzieży oraz dorosłych
  • zajęcia tenisa prowadzone w języku angielskim
  • organizację klubowych turniejów i rozgrywek
  • obsługę eventów rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży
  • organizacje „Urodzin na sportowo” dla dzieci

Dla uczniów i Rodziców Naszej Szkoły oraz Naszego Przedszkola proponujemy atrakcyjne rabaty.

Wstępne zgłoszenia przyjmowane są droga elektroniczną - za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na adres: nsp.sekreatriat@gmail.com

lub telefonicznie - pod numerem: 77 455 68 66

Prowadzimy zapisy na zajęcia przez cały rok, na zasadzie ogólnej dostępności.