Nasze

e-mail: nsz.sekretariat@gmail.com

KARTA  ZGŁOSZENIA  DZIECKA

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

PRZEDSZKOLE - ZAPISY

Zapisanie Dziecka do Naszego Przedszkola polega na wypełnieniu i przesłaniu/przekazaniu do sekretariatu  Karty Zgłoszenia. Prowadzimy zapisy do przedszkola przez cały rok, na zasadzie ogólnej dostępności. Przyjmujemy dzieci od trzeciego do piątego roku życia. Do Naszego Przedszkola można zapisać dziecko na każdym etapie nauki przedszkolnej.

Dla dzieci sześcioletnich w roku szkolnym 2018/19 będzie funkcjonował wyodrębniony oddział przygotowawczy do szkoły. Praca w oddziale będzie nastawiona na płynne i wielokierunkowe przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole oraz kształtowanie kompetencji językowych. Bogata oferta zajęć umożliwi w pełni rozwinąć potencjał dziecka przed rozpoczęciem kolejnego etapu edukacyjnego.

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAPISÓW MOŻNA UZYSKAĆ POD NUMEREM: tel. 77 455 68 66

W celu zapisania dziecka do Naszego Przedszkola, proszę wypełnić formularz - Kartę Zgłoszenia Dziecka.