Projekty
międzynarodowe

W NASZEJ SZKOLE

Najlepsza szkoła
w Hiszpani!

Z ogromną radością informujemy, że Nasza Szkoła nawiązała partnerską współpracę z prywatną, renomowaną, międzynarodową placówką edukacyjną w Hiszpanii w rejonie Javea – Lady Elizabeth School.
Lady Elizabeth School ma 35-letnią historią i skupia międzynarodową społeczność stworzoną przez rodziny pochodzące z ponad 50 krajów.

Nasza Szkoła Lady Elizabeth School

Współpraca ma na celu poszerzenie horyzontów edukacyjnych naszych uczniów poprzez wymianę doświadczeń, kultury i wiedzy pomiędzy uczniami.

Odtwórz wideo

Cieszymy się, że możemy otworzyć kolejne drzwi – nowych możliwości dla Naszych Uczniów. Jesteśmy przekonani, że ta inicjatywa przyczyni się do zbudowania mostów między naszymi szkolnymi społecznościami. Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie współpracy, wspólnego dzielenia się sukcesami oraz doświadczeniami w międzynarodowym kontekście edukacyjnym.

Współpraca ma na celu poszerzenie horyzontów edukacyjnych naszych uczniów poprzez wymianę doświadczeń, kultury i wiedzy pomiędzy uczniami.

Uczniowie będą mieli okazję poznać międzynarodowy program nauczania, bedą mogli rozwijać umiejętności społeczne, kulturowe i językowe. Wprowadzenie szerokiej perspektywy międzynarodowej do procesu edukacyjnego jest kluczem do budowania tolerancji i zrozumienia różnić kulturowych. Wspólne projekty edukacyjne pozwalają także nauczycielom dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Integracja różnych spojrzeń kulturowych w procesie nauczania jest nie tylko doskonałym elementem w edukacji, ale również okazją do rozwijania umiejętności międzykulturowego dialogu.