Strefa Rodziców

Strona Informacyjna dla Rodziców Naszych Uczniów

Znamy wyniki egzaminu ósmoklasisty!

Z ogromną dumą informujemy, że Nasi Absolwenci uzyskali WSPANIAŁE WYNIKI egzaminu ósmoklasisty. Średnie wszystkich klas – 8abc, znacznie przekraczają średnie wyniki uczniów z Opolszczyzny, plasując Naszą Szkołę w ścisłej czołówce w kraju. Serdecznie gratulujemy Uczniom niezwykłego sukcesu oraz bardzo dziękujemy Nauczycielom za tak efektywne przygotowanie ósmoklasistów do egzaminu. Wielkie BRAWA!

Średni wynik uczniów z Naszej Szkoły z języka polskiego to 80%, z matematyki – 86%, a z języka angielskiego 95 %.

Dla porównania – średnie wyniki krajowe: język polski – 66%, matematyka – 53%, język angielski – 66%.

Życzymy wszystkim Naszym Absolwentom samych sukcesów w szkole ponadpodstawowej!

 

„Piątka dla Natury”!

Z radością informujemy, że przystąpiliśmy do programu edukacyjno-grantowego „Velvet. Piątka dla natury” skierowanego do szkół podstawowych w całej Polsce zainicjowanego przez firmę Velvet CARE.

W ramach programu nasza szkoła będzie ubiegać się o dofinansowanie szkolnego ekoprojektu o wartości 7 tys. złotych. Nasz ekoprojekt zatytułowany jest „Surowcowa EKOnomia. Segregujesz? Inwestujesz!”.  W ramach projektu uczniowie będą poszerzać swoją wiedzę na temat ekologii, która w przyszłości zaowocuje dobrymi nawykami działającymi na korzyść naszego środowiska, zgodnie z hasłem „Działamy dziś, z myślą o jutrze!”.

Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi w kwietniu. Trzymajcie kciuki!