You are currently viewing Przedstawienie teatralne „Nic dwa razy…”

Przedstawienie teatralne „Nic dwa razy…”

We wtorek 13 czerwca 2023r. odbyła się wielka teatralna uczta. Uczniowie klas 1-7 wystąpili na deskach Teatru Eko-Studio z przedstawieniem pt. „Nic dwa razy…”. Spektakl był ukoronowaniem projektu edukacyjnego, realizowanego od kwietnia przez Uczniów i Nauczycieli Naszej Szkoły. Tytuł projektu, a zarazem sztuki teatralnej, inspirowany był słowami utworu polskiej Noblistki – Wisławy Szymborskiej, która w pięknych i mądrych słowach przekazała Nam uniwersalną prawdę, że „nic dwa razy się nie zdarza”, zachęcając tym samym nie tylko do korzystania z każdej chwili życia, ale również do refleksji nad tym co już się wydarzyło. Tym symbolicznym akcentem nawiązaliśmy do ogólnopolskich obchodów Roku Szymborskiej, w związku z setną rocznicą urodzin tej wspaniałej polskiej poetki.