You are currently viewing Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

4 września, pod przewodnictwem nowego Dyrektora Naszej Szkoły, Pana Przemysława Ozgi, rozpoczęliśmy wspaniałą przygodę „w rytmie hip-hopu”, dzięki której nie tylko dowiemy się więcej o tym nurcie muzyki i kultury, ale też pokażemy, że szkoła może być „na luzie”. 😉

Początek roku szkolnego to zawsze czas ekscytujących możliwości i nowych wyzwań! Dla uczniów to okazja do nauki i rozwijania swoich umiejętności. 💻📚 Nasi pierwszoklasiści mogą poznać nowych przyjaciół i środowisko. Nasza fantastyczna kadra jest gotowa, aby przez cały czas inspirować i wspierać uczniów w ich edukacyjnej podróży. 👩‍🏫

Jak zawsze, serdecznie dziękujemy Rodzicom za okazane nam zaufanie i powierzenie swoich pociech pod opiekę. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa obecność i wsparcie. ❤️

Nowy rok szkolny to czas, aby z determinacją podchodzić do nauki i cieszyć się odkrywaniem nowej wiedzy. Powodzenia! 😉