You are currently viewing Projekt profilaktyczny RYMcerze

Projekt profilaktyczny RYMcerze

Kochani uczniowie, w myśl programu pracy szkoły „W Rytmie Hip-Hopu” zapraszamy wszystkich uczniów klas 5-8 na warsztaty z przedstawicielami subkultury hip-hopowej.

Na spotkaniu zostanie poruszony temat uzależnień i odpowiedzialności za własne życie.

Spotkanie połączone z koncertem poprowadzą Bęsiu oraz Dj Yonas. Tworzą oni hip-hopowy skład RYMcerze. Od 2013 roku wspólnie tworzą swój autorski projekt profilaktyczny zatytułowany „Nie Zmarnuj Swojego Życia”. W ciągu 10 lat odwiedzili osobiście ponad 1600 szkół i placówek oświatowych w kraju i zagranicą. Autorzy projektu dotarli osobiście do ponad 530 tysięcy młodych ludzi oraz co najmniej 9000 nauczycieli i dyrektorów szkół.
Wielokrotnie byli zapraszani do programów telewizyjnych i radiowych, gdzie opowiadali o swojej działalności profilaktycznej m.in. w programach śniadaniowych.

Serdecznie zapraszamy!