You are currently viewing Rajd rowerowy

Rajd rowerowy

W sobotę 8 czerwca Nasza Szkoła zorganizowała rajd rowerowy. Był to dzień pełen sportowych wyzwań, wspaniałych widoków i świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Meta rajdu znajdowała się nad jeziorem w Turawie, gdzie na wszystkich czekał poczęstunek.

Szkolny rajd rowerowy był nie tylko świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu, ale także doskonałym sposobem na integrację społeczności szkolnej. Wszyscy uczestnicy, zarówno mali, jak i duzi, bawili się doskonale i z entuzjazmem pokonywali kolejne kilometry. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu, rajd przebiegł bezpiecznie i sprawnie.

Dziękujemy wszystkim za udział oraz pomoc w organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Już teraz zapraszamy na kolejny rajd rowerowy w przyszłym roku!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z rajdu.